O společnosti | MyEquilibria

O společnosti

Co je FutureWellness?
Vážení, vítejte ve světě revolučních tréninků pod širým nebem a dovolte Vám představit první na světě art-designovou koncepci venkovního tréninkového komplexu – MyEquilibria.
Je to unikátní fitness řešení, které bourá hranice mezi uměním, prvotřídním zařízením, nejnovějšími technologiemi a nadšenci aktivního stylu života! Pomocí MyEquilibria jsme vytvořili “Instinktivní filosofii fitnessu“, jejímž cílem je:

  • Zlepšit výsledky a pocity z tréninků díky výhodě trénovat na čerstvém vzduchu s vlastním tělem.
  • Změnit všeobecné vnímání tréninků, které jsou pro mnohé složité a nesrozumitelné.
  • Dovolit lidem v jakékoli fyzické kondici užívat si proces samotného tréninku.
  • A v neposlední řadě zkrášlit svět nádhernými Wellness sochami, které jsou unikátními uměleckými objekty a navíc jsou i funkční.

    

Zatímco jsou posilovny přeplněny moderními posilovacími zařízeními, nic nebylo vytvořeno pro uspokojení narůstající poptávky společnosti po trénincích pod širým nebem. Všechno se změnilo, když se zrodily mimořádné venkovní trenažéry MyEquilibria, MyBeast a MyIsle. Jsou vypracovány pro biomechaniku instinktivního pohybu a jsou inspirovány samotnou přírodou. Stvořené designerem Vito Di Bari tyto trenažéry jsou vyrobeny se stejnou péči o detaily, styl a technologickou sofistikovanost, která se očekává od moderního uměleckého díla. Svým unikátním a neopakovatelným stylem linií MyEquilibria, MyBeast a MyIsle již dnes určily budoucnost pouličního wellness!
Čím jste blíž, tím je těžší odolat pokušení dotknout se jejich hladkého povrchu, dosáhnout na ně a chytit se za kovovou hráz, vyšplhat po lanu nebo si zacvičit na kruzích. Cvičení, která se zdála v minulosti složitými, se stávají přirozenými s MyEquilibria.

  • Je to design, který rovnou mluví s tělem.
  • Je to design, který vzrušuje a odstraňuje jakékoli podvědomé zákazy pro Wellness.
  • Je to design, který vytváří maximálně silný motivující impuls pro tréninky.

MyEquilibria, MyBeast a MyIsle – je to nový druh posilovny. Skutečně je to mistrovské dílo, ve kterém se kloubí umění a inženýrství a probouzí naše základní instinkty. Je vypracován tak, abychom používali přirozený intelekt těla, vrozenou schopnost pohybu a tím byli ve skvělé fyzické kondici, byli zdraví, dobře vypadali, harmonicky a dlouho žili.

FUNKČNÍ UMĚNÍ PRO FUNKČNÍ FITNESS

TVOŘTE SVÉ MISTROVSKÉ DÍLO, TVOŘTE SAMI SEBE!!!
 

FutureWellness s.r.o. je obchodním partnerem značky MyEquilibria
od firmy METALCO ACTIVE SRL pro ČR, SR.